Асоціація міст України закликає приєднатися до всесвітньої кампанії «Година Землі – 2017»

24 / Березень, 2017

25 березня 2017 року буде проходити всесвітня кампанія під назвою "Година Землі – 2017", мета якої – привернути увагу громадськості до проблем зміни клімату та необхідності об'єднання зусиль заради поліпшення екологічної ситуації шляхом вимкнення на одну годину світла та усіх приладів.

Цього року учасники кампанії в усьому світі вимкнуть світло 25 березня о 20.30 на одну годину, як символ об’єднання зусиль задля збереження природи на планеті. 

Вперше акція була проведена в Австралії у березні 2007 року. Тоді 2,2 мільйонів мешканців найбільшого австралійського міста Сідней та більше 2 тисяч установ одночасно вимкнули світло на 60 хвилин. В результаті енерговитрати міста зменшилися на 10,2%. Наступного року кампанія отримала всесвітню підтримку та почала проходити щорічно. Традиційно під час проведення акції світло вимикається навіть на визначних пам’ятках світу.

Кожен рік до флешмобу активно долучаються українські міста. Цього року під час проведення акції в Україні, буде зроблено акцент на збереження та розширення природоохоронних територій.

АМУ переконана, що всесвітня каманія "Година Землі – 2017" є нагодою для того, аби українські міста показати свою єдність та об’єднали зусилля на шляху до поліпшення екологічної ситуації в Україні.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)