Бориспіль став 50-ю громадою, якій ДАБІ передала повноваження держархбудконтролю

16 / Грудень, 2016
Держархбудінспекція в рамках децентралізації сфери державного архітектурно-будівельного контролю передала нові містобудівні повноваження місту Бориспіль Київської області.
Бориспіль став 50-ю громадою в Україні, яка долучилася до процесу децентралізації та отримала змогу самостійно контролювати будівельну галузь міста. Відтепер місцева влада впливатиме на весь цикл будівництва – від виділення земельної ділянки під забудову до прийому завершених об’єктів в експлуатацію. Це сприятиме позитивному інвестиційному клімату та створить додаткові зручності в отриманні дозвільних документів на будівництво, адже їх оформлення буде здійснюватися на місці.
«Новий рік мешканці Борисполя розпочнуть з новими містобудівними повноваженнями, – підкреслив Олексій Кудрявцев. – Враховуючи, що Бориспіль традиційно є одним із лідерів за обсягами будівництва у Київській області, ми очікуємо, що завдяки функціям держархбудконтролю місто отримає додатковий імпульс для розвитку будівельної сфери. Впевнений, що громада швидко відчує значні позитивні зрушення, зокрема, через зменшення кількості незаконних забудов за рахунок ефективної контрольно-інспекційної роботи. Зі свого боку Держархбудінспекція готова допомогти місту зорієнтуватися у нових напрямках діяльності в разі виникнення проблемних питань».
«Перший важливий крок зроблено. Ми вдячні Держархбудінспекції за співпрацю в процесі передачі нових повноважень, – зауважив міський голова Борисполя Анатолій Федорчук. – Тепер головне завдання міської влади – налагодження ефективної роботи новоствореного органу держархбудконтролю та створення максимально комфортних умов для мешканців міста через вдосконалення та модернізацію міської інфраструктури».
З усіх питань, що стосуються держархбудконтролю, мешканці Борисполя можуть звертатися до відділу державного архітектурно-будівельного контролю Бориспільської міської ради за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 32.
Нагадаємо, що станом на сьогодні повноваження держархбудконтролю отримали 15 обласних міст:  Київ, Одеса, Дніпро, Ужгород, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Харків, Суми,  Херсон, Маріуполь, Житомир, Черкаси.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)