Будівельний конгрес України відкривається сьогодні у Києві

01 / Березень, 2017
1-3 березня в рамках міжнародної будівельної виставки KyivBuild Ukraine 2017 відбудеться Будівельний конгрес України. Співорганізатором цього заходу виступає Асоціація міст України.
У конгресі візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, Міністерства екології та природних ресурсів, Державної служби геології та надр, Державної архітектурно-будівельної інспекції. До обговорення нагальних проблем будівельної галузі будуть залучені керівники регіонів та органів самоврядування, представники будівельних компаній та девелопери, бізнесмени з країн ЄС, викладачі університетів, коледжів та ПТУ будівельного профілю.
На пленарному засіданні на тему «Україна – будівельний бум невідворотний: держава, місцеві громади, бізнес» виступить Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик. 
Під час конгресу працюватиме секція «Громада – права та обов’язки: земля, бюджет, будівництво», організаторами якої є АМУ, ВГО «Клуб мерів» та ДАБІ. Зокрема, обговорюватиметься роль  органів місцевого самоврядування в активізації будівельної галузі, передача частини повноважень ДАБІ містам, законодавче та нормативне забезпечення  містобудівної діяльності та інші питання.
Запитання щодо конгресу, участі, виступів надсилати на e-mail: event@avbmv.com.ua
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)