Дводенний практикум з розробки законодавства та адвокасі для фахівців органів місцевого самоврядування завершився

31 / Березень, 2017
31 березня завершився дводенний практикум з розробки законодавства та адвокасі на тему «земельні ресурси та комунальне майно», який організований Асоціацією міст України разом з Парламентським офісом місцевого самоврядування в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)».
Традиційно перший день навчального заходу пройшов у стінах українського парламенту.  Директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук та керівник Управління по зв'язках з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради Григорій Скопненко відкрили захід та привітали учасників - заступників голів та секретарів місцевих рад, керівників та спеціалістів структурних підрозділів органів місцевого самоврядування з питань земельних ресурсів та комунального майна.
Працівники Головного юридичного управління Апарату ВРУ та Інституту законодавства Верховної Ради України ознайомили учасників із правилами законопроектної роботи, оформлення законопроектів та основним принципам розробки нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування. Під час засідання «круглого столу», до якого долучилися представники секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин і Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру, були обговорені питання управління земельними ресурсами на територіях.
По завершенню навчальних лекцій та обговорень, представники органів місцевого самоврядування вирушили на екскурсію до сесійного будинку Верховної Ради.
Другий день практикуму відбувся в Асоціації міст України, де учасники ознайомились з роботою асоціації та послухали лекції. Зокрема, аналітик АМУ Володимир Пархоменко розповів про лобіювання корпоративних інтересів територіальних громад у законотворчому процесі. Про особливості підготовки законопроектів доповів Директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук. Тему особливостей підготовки законодавчих актів розкрив директор Центрального Офісу впровадження децентралізаційної реформи АМУ Володимир Мягкоход. ВЕБ-інструментарій розробки законодавства на сайті Асоціації міст України та його використання в законопроектній роботі висвітлила директор Центру професійного розвитку та комунікацій АМУ Маргарита Юрченко.
В кінці заходу учасників привітали директор Центру професійного розвитку та комунікацій АМУ Маргарита Юрченко та Директор Аналітичного центру АМУ Ярослав Рабошук і вручили їм сертифікати.
 
Дивитися фотогалерею.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)