«Дякуємо АМУ за співпрацю та високий професіоналізм», – Анатолій Бочкарьов, голова Великодимерської селищної ради

15 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає Анатолій Бочкарьов, голова Великодимерської селищної ради (Київська область):
Як, на Вашу думку, змінилася АМУ за чверть століття?
– Значно розширила горизонтальні зв’язки між громадами на ґрунті економічного співробітництва, стала активніше відстоювати інтереси членів Асоціації міст України в органах влади.
Назвіть три головні риси АМУ.
– Асоціація міст України це: співробітництво органів місцевого самоврядування; захист законних прав та інтересів територіальних громад; підготовка і перепідготовка муніципальних кадрів. 
Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ?
– Вчасна поінформованість щодо змін законодавства України та отримання ефективних порад щодо прийняття управлінських рішень, правовий захист у багатьох питаннях, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування.    
Чи виправдовує сьогодні АМУ покладені на неї завдання?
– Так, виправдовує.
Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– Посилити вплив на законотворчу діяльність в частині розвитку населених пунктів. А також бажаємо розвитку та успіхів в усіх справах! Дякуємо за співпрацю та високий професіоналізм!
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)