Дистанційні курси проекту ПУЛЬС для працівників місцевого самоврядування стали найрезультативнішими на плаформі Прометеус за підсумками тестування слухачів

16 / Червень, 2017
В квітні-травні 2017 року проект ПУЛЬС, який реалізує Асоціація міст України за фінансової підтримки USAID, впроваджував на платформі Prometheus курси дистанційного навчання для працівників місцевого самоврядування: «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад» та «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування».
В червні пройшла сертифікація слухачів курсу за результатами складання тестів. Рекордну успішність показав курс з бюджетування – 32,2% , і курс із розробки проектів - більше 17% . 
Співзасновник навчальної платформи Prometheus Іван Примаченко на своїй сторінці у Facebook написав: «На Prometheus несподівано з'явився курс, який претендує на світовий рекорд з найбільшого відсотку слухачів, які отримали сертифікати! В середньому в світі цей показник складає 7%, на Prometheus - 10%, а на курсі "Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування" від Асоціації міст України він склав 32.2%! … українці по всій країні готові ставити світові рекорди з навчання не для того, щоб банально заробити гроші, а щоб змінити свою країну на краще - курс "Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування" потрібен тим, хто працює над втіленням реформи децентралізації».
Вітаємо викладачів курсу з бюджетування –Галину Маркович та Оксану Цюпу, а також викладача курсу з розробки проектів розвитку громад Василя Кашевського з відмінним результатом.
Нагадуємо, матеріали курсів «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад» та «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування»  постійно доступні на платформі  Prometheus. Реєструйтеся, навчайтеся та отримуйте сертифікат! 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)