Дистанційні курси проекту ПУЛЬС стали найрезультативнішими на платформі Prometheus

12 / Січень, 2018
«Сьогодні, під час зустрічі з українськими молодими підприємцями та стартаперами Іван Примаченко сказав цікавий факт: цикл курсів по децентралізації на Prometheus успішно завершили 34,5%, що є світовим РЕКОРДОМ серед усіх масових відкритих онлайн-курсів. І це дійсно вражаюче! Ідея децентралізації, яка завжди була однією з пріоритетних для мене — вже зараз дає результати: більше можливостей для розвитку громад. Вважаю проект Prometheus класним і бажаю подальших успіхів!», – написав на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
Цей цикл розпочали три курси, розроблені на замовлення Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізується за підтримки USAID. Рекордсменом став курс «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування».  Крім того, високу результативність показав ще один курс на тему: «Підготовка та провадження проектів розвитку громад». Зацікавленість як представників органів місцевого самоврядування, так і громадськості викликав курс «Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад». Четвертим до циклу навчань для місцевого самоврядування долучився курс партнерського проекту USAID.
Асоціація міст України і надалі триматиме "руку на пульсі новітніх технологій” і впроваджуватиме інноваційні підходи до проведення навчань.
 
Курси дистанційного навчання на платформі проект Prometheus, розроблені АМУ в рамках Проекту ПУЛЬС:
Курс «Створення інституцій місцевого економічного розвитку громад»  (перейти до реєстрації)
Курс «Підготовка та впровадження проектів розвитку громад» (перейти до реєстрації)
Курс «Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування» (перейти до реєстрації) 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)