Фахівці міських рад Вінницького РВ АМУ удосконалювали знання у здійсненні публічних закупівель у системі ProZorro

19 / Грудень, 2016

 

13 грудня 2016 р. у м. Вінниці відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Законодавче забезпечення ефективного та прозорого здійснення публічних закупівель органами місцевого самоврядування». Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (проект «ПУЛЬС»), що впроваджує Асоціація міст України за підтримки агентства США з міжнародного розвитку.

Учасниками заходу були міські голови, заступники міських голів, начальники та спеціалісти відділів міських рад та об’єднаних громад, голови та секретарі тендерних комітетів міст – членів РВ.

В ході навчання було розглянуто наступні питання:

  • Загальний огляд системи електронних закупівель PROZORRO: принципи здійснення закупівель, підготовка до роботи у системі, реєстрація та робота на електронних майданчиках.
  • Особливості організації закупівельної діяльності: Тендерний комітет/ Уповноважена особа / ЦЗО.
  • Планування і пороги в новому Законі «Про публічні закупівлі».
  • Склад тендерної документації: встановлення та перевірка окремих вимог.
  • Застосування нецінового критерію: як це виглядає на практиці.
  • Правила здійснення основних процедур: допорогові закупівлі, процедура відкритих торгів, особливості  проведення переговорної процедури закупівлі.
  • Контроль у сфері публічних закупівель. Відповідальність за порушення законодавства у сфері закупівель.

Учасники заходу отримали можливість не лише подискутувати та обмінятись досвідом роботи в системі ProZorro, а й підтвердили важливість впровадження цієї системи та  озвучені побажання слухачів про необхідність подальшого вдосконалення системи тендерних закупівель.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)