Форум місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: місцеві фінанси, сталий розвиток, земля та майно, житлово-комунальне господарство» у Харкові

24 / Листопад, 2016

24-25 листопада 2016 року Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який фінансується USAID, проводить у Харкові Форум місцевого самоврядування «Секторальні реформи в призмі децентралізації: місцеві фінанси, сталий розвиток, земля та майно, житлово-комунальне господарство». 
У заході візьмуть участь представники галузевих міністерств, профільних парламентських комітетів, органів місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги та експерти.
Очікується, що перед учасниками Форуму виступить Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку України Геннадій Зубко.
Форум місцевого самоврядування стане майданчиком для обговорення стратегій секторальних реформ, у контексті децентралізації, підготовлених Асоціацією міст України, за напрямками: місцеві фінанси, сталий розвиток, земля та майно, житлово-комунальне господарство. Книга секторальних стратегій (завантажити).
В рамках заходу відбудеться спільна зустріч голів об’єднаних територіальних громад та голів громад, що прийняли рішення про об’єднання.
На другий день учасники Форуму відвідають організації та установи Харкова за секторальними напрямками.
місце проведення Форуму: Національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова, Центральний корпус ( м.Харків, вул. Маршала Бажанова,18).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)