#FreeOurPeople Асоціація міст України закликає всіх долучитися до звільнення мерів, захоплених у полон російським агресором!

23 / Травень, 2022
Ворог продовжує тиснути на представників місцевого самоврядування, погрожуючи їм та членам їхніх сімей, викрадає мерів та інших керівників місцевої влади з метою примусити до співпраці. Загалом за час війни окупанти викрали 53 посадовців, з яких 30 -  мери.
Асоціація міст України постійно докладає максимальних зусиль до звільнення полонених мерів та представників місцевого самоврядування, закликає долучитися міжнародних партнерів! #FreeOurPeople
Вже звільнено більше 20 мерів та 23 місцевих посадовці.
На жаль сьогодні 7 мерів та 7 інших представників місцевого самоврядування ще залишаються у російському полоні.
АМУ заявляє,  що викрадення керівників та представників місцевої влади  є черговим свідченням злочинів російського агресора проти цивільного населення. Адже мер є головною посадовою особою територіальної громади,  саме він організовує забезпечення людей  мінімально необхідним, здійснює керівництво всіма комунальними службами та діяльністю критичної інфраструктури. Під час війни, яка триває в Україні, роль мера в недопущенні гуманітарної катастрофи громад є визначальною. 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)