#FreeOurPeople Асоціація міст України закликає всіх долучитися до звільнення мерів, захоплених у полон російським агресором!

28 / Червень, 2022
Ворог продовжує тиснути на представників місцевого самоврядування, погрожуючи їм та членам їхніх сімей, викрадає мерів та інших керівників місцевої влади з метою примусити до співпраці. Загалом за час війни окупанти викрали 55 посадовців, з яких 30 -  мери.
Асоціація міст України постійно докладає максимальних зусиль до звільнення полонених мерів та представників місцевого самоврядування, закликає долучитися міжнародних партнерів! #FreeOurPeople
 
Вже звільнено 26 мерів та 23 місцевих посадовці.
На жаль, сьогодні у російському полоні залишаються 4 мери та інші представники місцевого самоврядування.
АМУ неодноразово заявляла, що викрадення керівників та представників місцевої влади - це злочин російського агресора проти цивільного населення України! Адже мер є головною посадовою особою територіальної громади, саме він організовує забезпечення людей мінімально необхідним, здійснює керівництво всіма комунальними службами та діяльністю критичної інфраструктури. Під час війни, яка триває в Україні, роль мера в недопущенні гуманітарної катастрофи громад є визначальною.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)