Геннадій Зубко розповів регіональним журналістам про підсумки роботи у 2016 році

20 / Грудень, 2016

Журналістська робота й активність долучила сьогодні людей до можливості впливати на рішення місцевої влади та визначати пріоритети  розвитку громади. Без  регіональних ЗМІ це було б не можливо. Про це заявив на зустрічі з регіональними журналістами Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Геннадій Зубко прозвітував про стан реалізації реформ, які впроваджуються Мінрегіоном. «Реформа децентралізації показово відчувається в цифрах за 2016 рік: вже маємо 367 об’єднаних територіальних громад, 1339 інфраструктурних проектів було реалізовано через пряму субвенцію в 159 ОТГ та 810 проектів через Державний фонд регіонального розвитку. Створено Центральний офіс реформ і вже відкрито 24 регіональні відділення», — наголосив він.

 

Щодо реформи енергоефективності, то Віце-прем’єр-міністр зазначив, що поточного року розроблено проект Закону «Про фонд енергоефективності», який схвалено КМУ. Крім того напрацьовано законодавчий пакет, необхідний для впровадження реформи: проекти законів «Про ЖКП», «Про комерційний облік», «Про енергоефективність будівель», які очікують на прийняття парламентом. «Цього року 200 тисяч родин та 398 ОСББ скористались програмою «теплих кредитів». Також маємо дуже позитивну динаміку створення ОСББ – на сьогодні їх же 25 800. Ми бачимо, що українці активно об’єднуються, щоб самостійно управляти своїм житлом», — наголосив Геннадій Зубко.  Він додав, що у сфері будівництва основна робота була спрямована на дерегуляцію і спрощення умов ведення бізнесу. «Крім того, сьогодні ми проводимо реорганізацію самого міністерства. Ми започаткували систему оцінки виконання (KPIs) для співробітників. Створили нову Службу управління персоналом, майже на 20% оновили персонал.  Була зменшена чисельність співробітників  на 30%, що дозволило нам переглянути систему нарахування премій і ввести стимулюючі виплати. Дохід співробітників до кінця року збільшився майже удвічі», — зазначив Геннадій Зубко.

Прес-служба Віце-прем’єр-міністра України

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)