Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з президентом Федерації канадських муніципалітетів

28 / Березень, 2017
Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко провів зустріч із президентом Федерації канадських муніципалітетів Кларком Сомервілем та послом Канади в Україні Романом Ващуком.
Мер Києва подякував за підтримку, яку надає Канада Україні. «Ми вдячні за підтримку і розуміємо, що без підтримки та допомоги друзів Україні було б дуже складно впоратися з викликами, які сьогодні перед нею постали», – зазначив Віталій Кличко. Він наголосив, що Київ зацікавлений у більш тісній співпраці з Канадою, яка має цікавий досвід із ефективного управління в містах, налагодження комунікації між громадою та владою, роботи муніципальної поліції тощо.
Кларк Сомервіль подякував Віталію Кличку за можливість зустрітися та відзначив успіхи київської мерії у реформуванні управління містом. Також президент Федерації канадських муніципалітетів запросив Віталія Кличка взяти участь у щорічній конференції федерації і представити на ній Київ.
Присутній на зустрічі Олександр Кучеренко, директор програми допомоги «Партнерство для розвитку міст» (проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів, запропонував співпрацю у втіленні в Києві різних проектів у міському управлінні та практик ефективної взаємодії з громадою.
Окрім того, на зустрічі сторони наголосили на важливості більш активної співпраці з канадським містом-побратимом Києва Торонто.
 
  
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)