Голова АМУ Віталій Кличко: Я пропонуватиму поширити досвід Києва і відкрити в інших містах України Центри обробки даних

31 / Січень, 2017
Київ – перше місто в Україні, де в рамках запровадження системи Smart City відкрито Центр обробки даних комплексної системи безпеки. Новітні технології обробки інформації та впровадження програми «Безпечне місто» дозволять створити комплексну систему безпеки у столиці.
В Києві вже встановлено майже 4 тисячі відеокамер, що здійснюють фото та відеофіксацію порушень. Крім того, ці камери дозволяють розпізнавати номери на автомобілях та контролювати роботу комунальних служб, а згодом запрацює і система розпізнавання обличь. «Наше завдання -  щоб Київ був безпечним. І система обробки даних - одна із ключових складових, щоб безпека була на найвищому рівні», - сказав Віталій Кличко.
Київський міський голова зауважив, що така система працює в багатьох містах світу. «Аналогів Центру, який ми відкрили, немає в Україні. Ми дуже раді, що стали першими. І готові співпрацювати з іншими містами. Як голова Асоціації міст України я буду пропонувати реалізовувати такий проект по всій країні», - заявив Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)