Голова АМУ Віталій Кличко звернувся до Уряду: не можна позбавляти громади 13 млрд грн доходів з місцевих акцизів і субвенцій

26 / Березень, 2020
Мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференцій заявив, що звернувся до Уряду з вимогою не позбавляти громади 13 мільярдів гривень доходів з місцевих акцизів і субвенцій.
"Сьогодні ми скликали позачергове засідання Київради. Аби переглянути кошторис міста з урахуванням витрат на боротьбу з розповсюдженням коронавірусу. Нам потрібно внести суттєві корективи в бюджет і перенаправити більше коштів на медицину. Бо сьогодні місто витрачає багато грошей на заходи з упередження пандемії" - сказав він. Кличко зазначив, що за попередніми розрахунками, втрати для столиці вже сягають 1 мільярда гривень. І ця цифра може зрости в разі загострення ситуації. 
"Втрати несуть всі міста і містечка країни. В цій ситуації, як Голова Асоціації міст України, я звертаюся до Уряду не забирати кошти у місцевих громад! Вони й так ледве втримують ситуацію в нинішніх умовах. – Коли мають фінансувати заходи в боротьбі з розповсюдженням вірусу! А Уряд планує позбавити громади місцевих акцизів і додаткових субвенцій. На суму майже 13 мільярдів гривень! Це колосальна сума. В таку кризу Уряд повинен підтримати місцеве самоврядування, а не пускати його з торбинкою по світу", - наголосив Віталій Кличко. 
Нагадаємо, вчора на онлайн прес-конференції Голова АМУ мер Києва Віталій Кличко повідомив, що на базі Асоціації міст України створюється платформа для оперативної співпраці громад у боротьбі з коронавірусом.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)