Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко зустрінеться з членами збірної футбольної команди українських мерів та вручить кожному члену команди комплект футбольної форми

17 / Травень, 2017
Сьогодні Голова Асоціації міст України Київський міський голова Віталій Кличко проведе зустріч з членами збірної футбольної команди українських мерів. В ходу зустрічі кожний член команди отримає комплект футбольної форми.
Завтра, 18 травня, команда відбуває до польського міста Пажечно, де 19 травня  відбудеться товариський футбольний матч між збірною українських мерів та збірною мерів польських міст. Організаторами футбольного змагання виступили Асоціація міст України, Асоціація міст Польщі та мерія міста Пажечно.
З проханням вирішити проблему забезпечення спортивною формою футбольної команди мерів до Голови Асоціації Віталія Кличка звернувся координатор збірної депутат Боярської міської ради Тарас Добрівський під час Загальних зборів Асоціації у грудні 2016 року.
Зусиллями  Голови Асоціації проблема вирішена і наші футболісти у повній екіпіровці їдуть на змагання!
Матч проводиться у рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед представників місцевого самоврядування, що відбудеться у 2020 році.
Нагадаємо, I Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
Також українська команда брала участь в ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройшов у 2012 року в міста Тихи (Польща). У змаганнях брали участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії,  Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Збірна України тоді потрапила у фінальну частину престижного турніру.
III Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів у 2016 році приймало місто Угерське Градіше (Чехія). Українська збірна посіла 4 місце серед команд з 12 країн Європи: Словаччини, Чехії, Хорватії, Польщі, України, Словенії, Італії, Німеччини, Південного Тіролю та Австрії.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)