Інвестиційний форум "Креативні індустрії для розвитку територій” відбудеться 20-21 лютого у Дніпрі

20 / Лютий, 2017

Форум "Креативні індустрії для розвитку територій” відбудеться у місті Дніпро 21-22 лютого 2017 року в рамках проекту «Містки громадської активності» за фінансової підтримки ЄС.

Учасниками заходу стануть близько 200 творчих підприємців, розробників, менеджерів культури та представників профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти з розвитку територій, інвестори. 

В програмі - виступи спікерів, презентації та обговорення - з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Організатори запрошують до участі в заході в якості спікерів з презентацією своїх проектів та планів щодо розвитку культурних та креативних індустрій.

Попередня програма форуму
Реєстрація спікерів (форма)
Реєстрація учасників (форма)

Участь у Форумі для зареєстрованих учасників безкоштовна. Організатори оплачують проїзд і проживання для запрошених спікерів та учасників з інших міст. Кількість місць обмежена.

Партнери проекту:

  • Центр культурного менеджменту (Львів)
  • Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро)
  • Українська бібліотечна асоціація (Київ)
  • Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава).

Довідка

Креативні індустрії – форми підприємницької діяльності в сферах, що пов’язані з творчим пошуком та характеризуються органічним поєднанням та використанням знань, інформації та креативності. Напрямки креативних індустрій: аудіо-візуальна творчість (фільми, ТБ, радіо, нові медіа, музика); програмування, в тому числі створення розважальних та інтерактивних програм і комп’ютерних ігор; туризм; спорт; книги и преса; спадщина (музеї, бібліотеки, архіви та історичне середовище); перформативні мистецтва (театр, виконавське мистецтво і танок); візуальні мистецтва (галереї, архітектура, художній та антикварний ринок, мода, дизайн і ремесла), тощо.

У разі виникнення запитань, звертайтесь, будь ласка до Оргкомітету форуму:

Реєстрація учасників, поселення: Оксана Кулик, +38(056)732-48-07, +38 067 632 69 19, family@pomogaem.com.ua

Реєстрація спікерів, програма: Ольга Ярошенко, +38(056)732-48-07, +38 063 419 65 43, pr@pomogaem.com.ua

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)