Кличко: Створення муніципальної поліції дозволить громаді ефективно впливати на роботу поліцейських

10 / Жовтень, 2016

Києву потрібна муніципальна поліція. І вона, на відміну від кримінальної поліції, яка знаходиться у вертикалі МВС, має підпорядковуватися громаді міста. Це дозволить мешканцям столиці контролювати роботу поліцейських, а самим правоохоронцям – ефективно працювати, аби у місті був порядок. Про це в інтерв’ю телеканалу «Київ» заявив мер столиці Віталій Кличко.

 

«Створення муніципальної поліції – це впровадження світового досвіду. Муніципальна поліція дуже ефективно працює в багатьох країнах світу. Її співробітники наводять лад на вулицях міста, зокрема, займаються дотриманням правопорядку, питаннями неналежного паркування, евакуації автомобілів та штрафами», - наголосив Кличко.

Мер міста зауважив, що муніципальна поліція повинна підпорядковуватися громаді, на відміну від кримінальної поліції, яка знаходиться у вертикалі МВС. «І наше завдання зробити так, аби робота поліції у Києві була ефективною. Громада має впливати на поліцію, яка повинна професійно та якісно виконувати свої обов’язки, аби у місті був порядок», - зазначив голова Асоціації міст України Віталій Кличко.

За матеріалами сайту http://kiev.klichko.org/

Нагадаємо, проект Закону «Про муніципальну варту» (№ 2890) був схвалений Верховною Радою у першому читанні. Дізнатися більше про законопроект

Скачати інфографіку

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)