Команда українських мерів сьогодні проведе товариський матч з польськими колегами

19 / Травень, 2017
Сьогодні о 17-00 у польському місті Пажечно відбудеться товариський футбольний матч між збірною українських мерів та збірною мерів польських міст. Організаторами футбольного змагання виступили Асоціація міст України, Асоціація міст Польщі та мерія міста Пажечно.
Наші футболісти вже прибули до Польщі та проводять тренування.
 
Нагадаємо,  17 травня Голова АМУ, Київський міський голова В.Кличко зустрівся зі збірною футбольною командою мерів українських міст, та передав їм комплекти спортивної форми.
Матч проводиться у рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед представників місцевого самоврядування, що відбудеться у 2020 році.
Довідка.
 I Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
Також українська команда брала участь в ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройшов у 2012 року в міста Тихи (Польща). У змаганнях брали участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії,  Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Збірна України тоді потрапила у фінальну частину престижного турніру.
III Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів у 2016 році приймало місто Угерське Градіше (Чехія). Українська збірна посіла 4 місце серед команд з 12 країн Європи: Словаччини, Чехії, Хорватії, Польщі, України, Словенії, Італії, Німеччини, Південного Тіролю та Австрії.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)