Комітет АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків працював у Львові

16 / Березень, 2017
14-15 березня у Львові відбулася робоча зустріч Комітету АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Захід організовано в рамках реалізації спільного проекту Асоціації міст України та Федерації канадських муніципалітетів «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Головувала на засіданні Голова Комітету Людмила Дромашко Первомайський міський голова Миколаївської області.
Відкрив роботу заходу заступник виконавчого директора АМУ Валерій Баранов, зазначивши що одним із важливих напрямків демократичного розвитку України є становлення в українському суспільстві ґендерної рівності, що передбачає рівноправну участь чоловіків та жінок у всіх сферах життя суспільства, в тому числі в політиці та державному управлінні.
У перший день зустрічі учасники засідання ознайомились із досвідом Канади. Депутатка муніципалітету міста Йорктон  Ренді Гудленд виступила з презентацією на тему «Комфортні для жінок міста: зручність, безпека, інклюзивність». Також  учасники обговорили українські досягнення та виклики щодо підвищення комфортності міст для жінок. В рамках заходу члени Комітету відвідали коворкінг-простір для молодих мам, який заснувала у Львові Христина Шабат. Вона презентувала учасникам програму з включення та соціалізації мам, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною.
На завершення відбулась панельна дискусія за участі громадської організації «Батьки в дії», депутаток Львівської міської ради та членів Комітету.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)