«Комунальні установи – найоптимальніша форма співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування», – Мирослав Пітцик

28 / Лютий, 2017
Про механізми взаємодії громадських організацій та органів місцевого самоврядування йшлося під час Національної конференції «Аутсорсинг для місцевого економічного розвитку», що проходив 27-28 лютого у Києві. «Ми послухали виступи представників громадських організацій, агенцій, комунальних підприємств та установ, що займаються розвитком  територіальних громад. Узагальнюючи те, що ми почули, впевнений, що на старті найкращою формою співпраці громадських організацій та органів місцевого самоврядування є саме комунальні установи», – зазначив Виконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик.
За його словами, сама такі розвиткові інституції мають багато переваг. Перш за все, співпраця з міської владою надає можливість розробити стратегію розвитку територіальних громад, використовуючи інформацію щодо наявних ресурсів (земля, нерухомість, інфраструктура, трудові ресурси тощо). «Для цього потрібно провести облік ресурсів, якими володіє громада»,  – підкреслив Мирослав Пітцик. Ще одна перевага комунальної установи, що займається розвитком громад,  – можливість використовувати кошти міського бюджету для впровадження проектів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)