Конкурс "Cities100" визначить міста, які впроваджують кращі проекти проти кліматичних змін. Дедлайн - 17 травня

07 / Травень, 2019
Аналітичний центр Sustainia у співпраці з благодійною організацією Realdania та мережею C40 Cities проводять конкурс «Cities100» на визначення 100 найкращих міст, що демонструють як муніципалітети реагують на потребу адаптації до зміни клімату, створюючи при цьому цінність для економіки, розвитку громад та здоров’я їх жителів.
Конкурс Cities100 проводиться цього року вже вчетверте. Його основна мета - визначити, об'єднати і представити іншим свої найбільш новаторські рішення для вирішення проблем, які виникають внаслідок кліматичних змін та негативно впливають на міста. 100 найкращих міських рішень стануть путівником для створення сталого та стійкого міського середовища в інших містах у всьому світі.
Журі конкурсу, яке складається з міжнародних експертів галузі, оберуть найкращі практики та рішення щодо боротьби з наслідками глобальних кліматичних змін.
Список ста найбільш інноваційних міст у цій сфері будуть оголошені під час Саміту мерів, організованого мережею С40 Cities, який відбудеться у Копенгагені у жовтні 2019 року. 
Міста-переможці будуть визначені у таких номінаціях:
1. Стала мобільність
2. Стале управління відходами
3. Побудова енергоефективності
4. Чиста енергія
5. Стале фінансування
6. Адаптація та стійкість
7. Планування дій щодо клімату
8. Залучення громадян
9. Інклюзивна кліматична дія
10. Якість повітря
11. Стабільні харчові системи
12. Управління водними ресурсами
Цей конкурс – чудова можливість для міст заявити на весь світ про свою діяльність щодо забезпечення «зеленого» мабутнього.
Переможці конкурсу отримають:
  • Міжнародне визнання, про яке буде оголошено під час Саміту мерів, організованого мережею C40 Cities в Копенгагені, який відбудеться у жовтні 2019 року.
  • Висвітлення інформації про міста та їх проекти у міжнародних ЗМІ.
  • Визнання та публікація кращих практик в офіційних джерелах організацій C40 Cities та Nordic Sustainability.
Також мережа С40 Cities проведе урочисте нагородження переможців.
Процес подачі заявок може відбуватися двома способами: 
1. Через міського голову або відповідний департамент міської ради
1.Через міжнародні, національні організації; неприбуткові організації, пов’язані з охороною довкілля та містобудування; фінансові та розвиваючі організації, міжнародні банки розвитку; екологічні та містобудівні дослідницькі організації, академічні установи.
Для того, щоб подати заявку за способом №2, організація, яка подає заявку, маж надати лист про те, що громада, що вона номінує, підтримує подання заявки у форматі офіційного листа-схвалення.
Заявки приймаються до 17 травня 2019 року.
Завантажити форму заявки та дізнатися більше про Конкурс тут.  
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)