Конкурс мікро-грантів для сільських громад

30 / Березень, 2017
БФ «Урожай-громаді» запрошує активні сільські громади до участі в ІІ конкурсі мікро-грантів, переможці якого матимуть можливість отримати грант 40 000 грн та восени поїхати до Польщі. Дедлайн - 31 березня 2017 р. 
Мета конкурсу – сприяння розв’язанню конкретних проблем сільських громад шляхом підтримки локальних громадських ініціатив.
Географія конкурсу: Канівський, Городищенський, Катеринопільський, Корсунь-Шевченківський, Тальнівський, Лисянський, Звенигородський, Черкаський (c.Хацьки, c.Білозір’я) райони Черкаської області та  Богуславський (с.Іванівка, с.Медвин) і Миронівський (м.Миронівка, с.Шандра, с.Росава) райони Київської області.
Тематика проектів може бути різною, однак важливість конкретної проблеми для місцевої громади / регіону має бути обґрунтованою. Проект повинен чітко та реалістично зазначати, яким чином він спроможеться вплинути на розв’язання зазначеної проблеми.
В рамках проекту заплановано проведення ряду тренінгів з метою формування практичних навичок для здійснення проектної діяльності та активізації місцевих громад.
Пріоритет надаватиметься проектам, які передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми; передбачають активне залучення молоді до їх реалізації; мають чітко визначені мету та детальний план заходів;передбачають реалістичні та вимірювані результати;мають раціональні бюджети та демонструють ефективність витрачання коштів; залучають місцеві ресурси не менш як 10% від загальної вартості проекту; пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.
Умови конкурсу: 
•    для участі у конкурсі потрібно зареєструватися за номером (067) 440-59-00 до 31 березня 2017 року;
•    заявки приймаються від органів місцевого самоврядування, соціально-активних людей, громадських організацій, які розробили свої проекти відповідно до тематики та пріоритетів конкурсу;
•    буде організовано форум, на якому керівники проектів презентуватимуть свої напрацювання;
•    визначення найкращих проектів.
Максимальний розмір гранту – 40 000 грн (заплановано підтримати до 10 проектів)
Аплікаційну форму Ви можете отримати, написавши на електоронну пошту: a.bibik@mhp.com.ua
Детальніше про конкурс

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)