Макарів та німецьке місто Вандліц домовилися про співпрацю задля ліквідації наслідків війни

14 / Червень, 2022
13-14 червня у Макарові з робочим візитом перебували мер німецького міста Вандліц Олівер Борхерт та його заступник Саша Браун.
Ще в травні Вандліц та Макарів, наслідуючи приклад стратегічного партнерства між Гамбургом та Києвом, підписали Угоду про співпрацю та стали містами-побратимами.
«Одна справа - бачити фотографії, а зовсім інша - на власні очі побачити те, що відбулося. У мене бракує слів, щоб висловити все те, що відчуваю, оглядаючи руйнування, яких зазнав Макарів», - зазначив мер Вандліца Олівер Борхерт.
Макрівський селищний голова Вадим Токар разом з німецькими партнерами зустрівся з Головою АМУ, мером Києва Віталієм Кличком. Під час зустрічі вони обговорили можливі напрямки допомоги та співпраці між Макаровом та містом Вандліц.
«Віталій Кличко як голова Асоціації міст України був одним з ініціаторів підписання угоди про дружбу та взаємодопомогу між нашими містами. Дякуємо німецьким партнерам за повну солідарність та підтримку у цей нелегкий час. Для нас це дуже важливо», - зазначив Макарівський селищний голова В.Токар.
За підсумками візиту було домовлено про співпрацю двох громад задля ліквідації наслідків агресії рф та співробітництво у проектах по закінченню війни в Україні.
  
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)