Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo відбудеться 20-23 березня у Києві

19 / Березень, 2018
20-23 березня в Міжнародному виставковому центрі за адресою м. Київ, Броварський проспект, 15 відбудеться будівельна виставка InterBuildExpo — 2018.
Експонентам та відвідувачам Виставки буде запропоновано широкий вибір тематичних заходів та експозицій. Будуть проведені профільні науково-практичні конференції, тематичні заходи для архітекторів і дизайнерів, семінар з можливостей для ведення бізнесу в Інтернеті.
Асоціація міст України виступає співорганізатором двох заходів в рамках Виставки:
  • Науково-практичної конференції «Реконструкція житла масових серій: проблеми та шляхи вирішення», що відбудеться 20 березня (початок о 12.00) в павільйоні №1. Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, ТОВ КМКЯ, Будівельна палата України, АМУ. У обговоренні візьме участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
  • Конференції «Напрямки та шляхи розвитку міст України та об’єднаних територіальних громад», що відбудеться 21 березня (початок о 12.00) в павільйоні №1. Організатори: Комітет Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і ЖКГ, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, АМУ, Будівельна палата України, ТОВ КМКЯ. Модератором заходу виступить О.Слобожан.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)