МОЛОДЬ І ГРОМАДА: ЗМІНИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО - АМУ до Дня молоді презентує збірку

27 / Червень, 2019
До Дня молоді, який відзначається цього року 30 червня, Асоціація міст України презентує видання «МОЛОДЬ І ГРОМАДА: ЗМІНИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» -  збірку коротких історії про те, як децентралізація впливає на життя молоді у громадах.
Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). 
Публікація буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі роботи з молоддю в громадах.
 
 
Ми розуміємо, що сьогоднішні зміни – це крок у завтрашній день. Адже саме нинішнім молодим та юним українцям належить жити в оновленій реформованій країні. У цьому контексті на органи місцевого самоврядування лягає велика відповідальність за правильне визначення напрямів розвитку громади, врахування інтересів усіх жителів, зокрема, молоді і дітей. Важливим чинником успіху на цьому шляху є залучення молодих людей до прийняття управлінських рішень, підтримка юних активістів у їх починаннях, створення умов для реалізації різноманітних ідей та проектів, - Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан
Для завантаження натисніть на картинку
      
Це та інші видання АМУ доступні на нашому сайті у розділі БІБЛІОТЕКА

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)