Можливості для розвитку малих міст від проекту ЄС "Містки громадської активності"

24 / Січень, 2017

 

Проект ЄС «Містки громадської активності» - це дворічний проект, орієнтований на сприяння демократичним перетворенням в Україні шляхом впровадження нових, а також підтримки вже існуючих активних громадських ініціатив з особливим акцентом на невеликих містах, які виявилися найбільш уразливими в сучасних українських умовах.

Цільовою групою проекту є лідери громадянського суспільства, внутрішньо переміщені особи (ВПО) та громади невеликих українських містечок. Проект діє у всіх регіонах України, але перевага надається учасникам з Дніпровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської та Львівської областей.

Проект впроваджується партнерськими організаціями: ГО «Центр культурного менеджменту» (Львів)Благодійний фонд «Помагаєм» (Дніпро)Українська бібліотечна асоціація (Київ) та Фонд розвитку інформаційного суспільства (Варшава) у 2016-2018 рр.

У 2017 році проект передбачає сім різних компонентів та низку заходів, реалізація яких покликана сприяти розвитку малих міст:

Компонент проекту

Короткий опис

Цільові аудиторії

Кінцевий строк подання заявок на участь

Деталі

В рамках Програми буде надано 500 міні-грантів для соціально активних людей, які хочуть поділитися своїм досвідом та започаткувати співпрацю з представниками  географічно-протилежних областей. Максимальна сума одного гранту для громадської організації 8323 грн. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи складає 6964 грн. Фактично грант орієнтовний на покриття витрат, пов’язаних з поїздками. Грант покриває: транспортні витрати; проживання; харчування; витрати, пов’язані з реалізацією проекту.

Для громадських активістів, журналістів, блогерів, митців, культурних менеджерів, соціальних підприємців, тощо. Особливо заохочуються до участі внутрішньо переміщені особи та  люди з особливими потребами.

Програма обмінів уже діє. Заявки приймаються на постійній основі починаючи з 4 липня 2016 р. до 1 травня 2018 р., або до вичерпання грантового фонду Програми.

Деталі про компонент та аплікаційна форма – на сайті ЦКМ.

Семінар “Як створити і розвинути бізнес у сфері культурних та креативних індустрій?”

23 – 25 січня 2017 р., м.Запоріжжя

Програма семінару включає тренінг зі створення та розвитку бізнесу в сфері ККІ; презентацію успішних проектів; презентацію міжнародних програм та мереж, що підтримують ККІ, а також обговорення бізнес-ідей учасників.

Організатори покривають проїзд, проживання та харчування учасників семінару. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують  запускати / розвивати  власні бізнес-проекти в сфері ККІ.

Для участі у семінарі потрібно заповнити аплікаційну форму, коротко описавши свою бізнес-ідею, до 21 грудня 2016 року.

Що таке культурні та креативні індустрії (ККІ) – тут.

Деталі про семінар та аплікаційна форма - на сайті ЦКМ

Форум креативних індустрій
 
21-22 лютого 2017 р., м.Дніпро

Тематика форуму - "Креативні індустрії для розвитку територій”. В програмі заходу - виступи спікерів, презентації та обговорення - з фокусом на інвестиційні можливості вітчизняних креативних індустрій та їх потенціал для розвитку територій.

Детальніше на сайті АМУ

Автори та менеджери проектів в сфері культури і креативності, представники профільних організацій, креативні підприємці, експерти з розвитку територій, агенції регіонального розвитку, представники органів влади та місцевого самоврядування, інвестори.

Реєстрація спікерів та учасників форуму триває до 5 лютого 2017 р.

Сторінка події у facebook https://www.facebook.com/events/356771894678108/

Семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб
 
13-15 березня 2017 р., м.Харків

Що отримають учасники семінару:

- Участь в семінарі з лідерства, де досвідчені тренери - українські та польські - будуть аналізувати знання та навички лідера, а також можливості їх практичного використання.

 - Індивідуальні консультації з тренерами щодо проектів, які Ви хочете здійснювати (2-3 зустрічі он-лайн).

 - Додатково – участь в Програмі національних обмінів.

Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування, пов’язані з участю в семінарі. Бюджетом проекту не передбачена додаткова грошова підтримка учасників.

Активні громадяни, які хочуть розвивати власні ініціативи/проекти, спрямовані на сприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб з місцевими громадами і створення для них соціально-економічних перспектив.

Реєстрація триває до 12 лютого 2017 року.

 

Деталі та реєстрація – на сайті УБА.

Інформація про поточні конкурси публікується на сторінці проекту

Контакти проекту:

Кулик Оксана Михайлівна, +38 (056) 732-48-07, family@pomogaem.com.ua

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)