Можливості для співпраці між КМРВРЄ та АМУ – тема круглого столу, в якому візьме участь виконавчий директор Асоціації О.Слобожан

09 / Червень, 2017
Сьогодні у Києві відбудеться Круглий стіл «Зміцнення місцевої демократії в Україні: можливості для співпраці між Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Асоціацією міст України». Організатором виступає КРМВЄ в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.
Перед початком заходу відбудеться зустріч  Виконавчого директора АМУ О.Слобожана та Генерального секретаря КМРВРЄ п.Андреаса Кіфера.
У роботі засідання також візьмуть участь члени делегації України в Конгресі та члени Президії Асоціації міст України, Тернопільський, Чернігівський, Балтський, Охтирський, Чугуївський, Южненський міські голови, Маківський сільський голова.
Головна мета заходу – обговорення пріоритетів діяльності Конгресу, делегації України в Конгресі та АМУ в контексті реформи місцевого самоврядування, а також можливостей співпраці АМУ та  КМРВЄ.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)