На наступному пленарному тижні Верховна Рада України розгляне законопроекти щодо місцевого самоврядування

31 / Січень, 2017
«Переважно будуть ті питання, які ми не встигли розглянути на попередній сесії - це буде блок питань по екології, блок дуже важливих питань по місцевому самоврядуванню, так само буде блок правових питань», – повідомив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій.  За його словами, під час наступній сесії парламенту депутати мають передусім розглянути законопроекти щодо судової реформи, зокрема про Конституційний Суд. «Остаточний порядок денний буде уточнено на погоджувальній раді ВРУ», – зазначив Андрій Парубій.
Нагадаємо, на сесійний тиждень 17-20 січня у парламенті було заплановано розгляд низки законопроектів, спрямованих на підтримку децентралізаційної реформи та діяльність об’єднаних громад.
17 січня до включення до порядку денного сесії  передбачався законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на територіях суміжних районів (№5520).
19 січня були заплановані до розгляду у другому читанні законопроекти:
№ 2489 - про службу в органах місцевого самоврядування (читати більше);
№4742 - про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища);
№ 4772  - про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад);
№ 4110 - про внесення змін до деяких законів України щодо набуття повноважень сільських, селищних, міських голів.
Законопроект №5520 не був включений до порядку денного, а решта проектів законів не була розглянута депутатами, оскільки засідання закрилося достроково через відсутність достатньої кількості депутатів у залі.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)