На практикумі у Миргороді представників місцевого самоврядування навчали електронній системі декларування

24 / Лютий, 2017
23 лютого у Миргороді Полтавське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум на тему: «Практика застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів». Захід відбувся в  рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Були присутні голови місцевих рад та їхні заступники, очільники управлінь та відділів, керуючі справами рад, Миргородський міський голова Сергій Соломаха, виконавчий директор Полтавського РВ АМУ Галина Безносик, керівник секції юристів при Полтавському РВ АМУ, начальник юридичного управління Горішньоплавнівської міської ради Олена Таран, консультанти РВ АМУ, загалом – понад 60 осіб.
На початку практикуму Сергій Соломаха висловив сподівання на плідну роботу та закцентував увагу присутніх на надзвичайній актуальності теми, що обговорюватиметься. Галина Безносик проінформувала про заходи, які заплановані для місцевих органів влади у рамках проекту ПУЛЬС цього року. Модератор заходу Станіслав Беньковський  розповів про інтернет-сервіси, які використовуються для заповнення електронних декларацій, та наочно показав, як правильно їх заповнювати. Також розповів про особливості отримання електронного цифрового підпису і користування ним. Було обговорено також законодавчу базу, що регулює питання протидії корупції.  
 
    
Після закінчення заходу його учасники поділилися своїми думками. «Електронний варіант відрізняється від паперового, тому виникало чимало питань, зокрема щодо отримання електронних ключів. Інформація, яку ми отримали сьогодні подана дуже доступно, ми не просто почули її, а й побачили, як правильно заповнювати декларації. Тому такі заходи дуже корисно проводити», – розповіла керуюча справами Пирятинської міської ради Лариса Кочур. «Я записував увесь практикум на відео, щоб по приїзду додому провести навчання для депутатського корпусу нашої міськради. Дуже багато корисного дізналися, отримали відповіді на всі практичні запитання, які виникали до цього, але ми не знали, як діяти. Вважаю, що практикум був надзвичайно плідним та корисним», – зазначив начальник відділу правової роботи і кадрових питань Хорольської міської ради Віталій Бибик.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)