На практикумі в Рівненському РВ АМУ вивчали «земельні» питання

28 / Квітень, 2017
27 квітня в Рівненському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері управління земельними ресурсами». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь голови об’єднаних територіальних громад, начальники управлінь та відділів з питань земельних ресурсів, юристи.
Питання земельних відносин в об’єднаних територіальних громадах завжди актуальні. Фахівці доповіли землевпорядникам про основні цьогорічні зміни у земельному законодавстві, розповіли як формувати та ефективно використовувати земельні ділянки комунальної власності, детально пояснили механізми зміни їх цільового призначення.
 
 
Особливу увагу модератор практикуму Олександр Придатко приділив генеральному плану територій та документам, пов’язаним із погодженням та отриманням дозволів на зміни меж. Він розповів, які громади мають повноваження щодо розпорядження землею, які мають контролюючі функції. Окремо йшлося про те, як удосконалити механізми землекористування. Олександр Придатко наголосив на важливості земельних платежів як джерела наповнення місцевих бюджетів. Крім того, він детально розповів про нові правила та вимоги до оформлення договорів оренди землі у 2017 році
В результаті практикуму землевпорядники з'ясували чимало важливих питань, отримали конкретні практичні поради щодо управління земельними ресурсами.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)