Ніхто в Україні не дасть знищити місцеве самоврядування, ніхто не зупинить процесів децентралізації. Але міста повинні бути ефективними, сказав Прем’єр-Міністр В.Гройсман на Міжнародному саміті мерів

29 / Листопад, 2017
Ключова ідея всіх змін, які сьогодні відбуваються в державі, - надання громадянам нової якості життя, коли українські міста стають комфортними, державні та місцеві ресурси використовуються ефективно, а люди мають роботу, дохід та упевненість у завтрашньому дні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Міжнародного саміту мерів, присвяченого темі муніципальних інновацій.  
Глава Уряду підкреслив, що одним з головних інструментів досягнення цілі стала децентралізація – передача повноважень та ресурсів на місця та стимулювання об’єднання громад.
«Той шлях, який ми обрали, є правильним. В подальші роки ми побачимо успіх громад», - підкреслив Володимир Гройсман.
Він звернув увагу, що успіх напряму залежить від компетентності місцевої влади та її залучення до всіх процесів. Саме тому, сьогодні потрібно давати відповідь на питання навіщо  на місця передали гроші та повноваження. І ця відповідь, впевнений Глава Уряду, очевидна.
«Міста мають бути комфортними для мешканців. Ця теза є ключовою, - сказав Володимир Гройсман. – У нас на порядку денному зміни у всіх сферах життя. І нам треба дати нову якість життя… Ніхто в Україні не дасть знищити місцеве самоврядування, ніхто не зупинить процесів децентралізації. Але міста повинні бути ефективними».
 
Відео виступу В.Гройсмана на Міжнародному саміті мерів можна подивитися на його сторінці у Facebook
 
Нагадємо, Міжнародний саміт мерів, який проходить у столиці 28-29 листопада, проводиться під патронатом Прем’єр-міністра України В.Гройсмана та за підтримки Київського міського голови В.Кличка та Асоціації міст України (читати більше)

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)