Новації в законодавстві про оренду - тема онлайн-практикуму Хмельницького РВ АМУ +ВІДЕО

26 / Лютий, 2021
25 лютого у Хмельницькому РВ АМУ відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Новації в законодавстві про оренду. Онлайн-аукціони: впровадження нових стандартів та прозорих процесів». Захід організований в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Практикум транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Хмельницького РВ АМУ та акаунті «ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон».
Учасники: голови громад, керівники профільних управлінь та відділів.
Практикум відкрила заступниця виконавчого директора Хмельницького РВ АМУ Тетяна Крупа. Вона розповіла про роботу регіонального відділення та наголосила, що консультанти і виконавча дирекція готова до співпраці та наданні консультативної допомоги громадам із юридичних, фінансових та комунікаційних питань: «Асоціація міст України сьогодні є найпотужнішим об’єднанням органів місцевого самоврядування, яке якісно відстоює інтереси громад на усіх рівнях. Регіональні відділення регулярно проводять освітні заходи і ми відкриті для пропозицій. Сьогоднішній захід ми організували, враховуючи ваші побажання. Тож сподіваємося, що практикум буде корисним та інформативним».
 
Спікерами заходу виступили Наталя Андрушко, заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій обл., начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області, та Зоя Буяр, начальник відділу орендних відносин, заступник начальника Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях.
Під час заходу учасники обговорили такі питання:
  • новели у законодавстві про оренду державного майна;
  • процедура включення до Переліків відповідного типу майна, що не використовується балансоутримувачами та може бути передане в оренду;
  • прийняття рішення про оголошення аукціону, або укладання договору без проведення аукціону, як етап визначення орендаря державного майна;
  • укладення договору оренди як завершальний етап процедури передачі в оренду державного майна.
На завершення онлайн-практикуму спікери відповіли на питання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Хмельницького РВ АМУ:
 


АМУ пропонує добірку практикумів, лекцій та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування в нових умовах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)