Оксана Продан на XV Форумі АМУ: підтримка місцевого бізнесу має бути серед пріоритетів місцевого самоврядування

18 / Червень, 2019
Народний депутат України, представник Асоціації міст України у парламенті Оксана Продан на Дні Діалогу з владою, що відбувся в рамках XV Українського муніципального форуму, наголосила на важливості малого бізнесу для громад. Адже саме невеликі підприємства сплачують податки у місцевий бюджет та дають людям роботу. Тому створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та його підтримка - це безпосереднє завдання місцевої влади, яка піклується про свою громаду.
Також народний депутат підкреслила ряд важливих для місцевого самоврядування  питань. Так, вже давно назріла потреба у створенні муніципальної варти – відповідний законопроект прийнятий у першому читанні. Вкрай необхідно передати громадам їх головний ресурс -  землю, і зробити це слід до «земельної реформи», про яку нині багато говорять, - вважає Оксана Продан.
 
  
 
 В Одесі 18-20 червня 2019 року проходить ХV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ.
На Форумі зібралося майже 500 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери АМУ.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)