О.Слобожан: АМУ закликає парламент найближчим часом розглянути зміни до Конституції щодо децентралізації влади

10 / Січень, 2019
«Асоціація міст України підтримує позицію Президента України і Прем’єр-міністра, які виступають за незворотність децентралізації. Є спільне розуміння, що забезпечити таку незворотність можуть виключно відповідні зміни до Основного закону. У парламентському порядку денному передбачено розгляд законопроекту №2217-а. Чому б це не зробити вже в найближчі дні? Місцеве самоврядування зачекалося. Тому, думаю, ніщо не заважає у понеділок, 14 січня на погоджувальній раді визначитися з цим питанням і на найближчому пленарному тижні розглянути ці зміни до Конституції», - повідомив Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан у коментарі журналістам прес-центру ініціативи «Децентралізація».
 
Він наголосив, що АМУ бере активну участь у реалізації завдань урядової реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, стоїть на позиції закріплення змін, що відбуваються в системі місцевого самоврядування, у Конституції України. Асоціація міст України закликає парламент вже на наступному пленарному тижні розглянути законопроект №2217-а «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».
«Ми сьогодні бачимо позитивні результати, які відбуваються в громадах завдяки децентралізації. Це результат величезної праці всіх, хто послідовно своїми діями підтримує реформу. Цих результатів не могло б відбутися в тому числі і без підтримки Парламенту. Залишився важливий крок, який, переконаний, найближчими днями буде зроблено, адже більшість депутатів публічно підтримують реформу і розуміють всю повноту своєї відповідальності за збереження здобутків децентралізації», - підкреслив О.Слобожан.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)