О.Слобожан: Ми створили штаб з розробки законодавчих ініціатив щодо зменшення впливу негативних наслідків пандемії на місцеві бюджети

26 / Березень, 2020
26 березня відбулася міжнародна онлайн-конференція “Громади в умовах карантину: український та закордонний досвід”. У обговоренні взяли участь представники органів місцевого самоврядування та їх асоціацій, незалежні експерти.
Асоціацію міст України представляли Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та аналітик з питань охорони здоров’я Світлана Осташко.
О.Слобожан прокоментував прийнятий Верховною Радою України Закон 533-IX і наголосив, що реалізація цього Закону призведе до значних втрат місцевх бюджетів. Також він зазначив, що експерти АМУ були долучені до підготовки законопроекту, який покликаний забезпечити, зокрема, збалансованість місцевих бюджетів. 
Ми створили штаб по розробці законодавчих ініціатив, які б зменшили вплив негативних наслідків пандемії на місцеві бюджети. В основному вони стосуються правок до бюджету стосовно перерозподілу коштів на користь медичної сфери, - сказав О.Слобожан
Також Олександр Слобожан зазначив, що Асоціація міст України, незважаючи на карантин, щотижнево проводить вебінари з органами державної влади.
Пропонуємо переглянути відео виступу Олександра Слобожана:
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)