Особливості формування місцевих бюджетів на 2017 рік - тема практикуму в Закарпатському РВ

28 / Листопад, 2016

24 листопада у Закарпатському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», відбулося засідання практикуму із застосування законодавства на тему: «Особливості формування місцевих бюджетів на 2017 рік: законодавчі аспекти та новації».

У практикумі взяли участь начальники та спеціалісти фінансових підрозділів міських та селищних рад – членів Закарпатського РВ АМУ, представники ОТГ та департаменту фінансів Закарпатської ОДА.

Під час практикуму учасники обговорили законодавче забезпечення управління місцевими фінансами, розглянули основні аспекти формування та стан планування місцевих бюджетів на 2017 рік та проаналізували виконання бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Значну увагу було приділено так і не врегульованій проблемі розподілу медичної субвенції на фінансування первинного і вторинного рівня медичної допомоги. Також піднімались питання щодо додаткових видатків місцевих бюджетів, що заплановані на 2017 рік, а саме оплата комунальних послуг та енергоносіїв в установах охорони здоров'я та навчальних закладах, оплата праці обслуговуючого персоналу в навчальних закладах та фінансування пільгового проїзду окремих категорій громадян та інші.

У другій частині заходу учасники отримали відповіді на проблемні питання, що виникли в їх роботі та обмінялися практичним досвідом щодо вирішення спірних моментів під час планування місцевих бюджетів на 2017 рік.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)