Особливості застосування законодавства щодо управління житловим фондом розглядалися в ході практикуму в Чернігівському РВ

24 / Листопад, 2016

18 листопада у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», відбулося засідання практикуму із застосування законодавства на тему: «Організаційно-правові засади управління житловим фондом. Особливості створення та функціонування ОСББ».

У практикумі взяли участь міські, селищні голови – члени Чернігівського РВ, представники ОТГ,  начальники відділів ЖКГ, містобудування, архітектури, керівники ОСББ, представники громадських організацій.

Під час практикуму розглянуто особливості застосування положень Закону України «Про  особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та зміни внесені на його підставі до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» органами місцевого самоврядування.

Разом з учасниками практикуму  були також розібрані найчастіші запитання  щодо створення та функціонування ОСББ та основні напрями співпраці органів місцевого самоврядування  з ОСББ

Значну увагу було приділено висвітленню питання можливості залучення грантових коштів для функціонування ОСББ та реалізації державної підтримки енергоефективних заходів для населення.

Всі учасники практикуму отримали вичерпні  відповіді на запитання та позитивно оцінили проведений практикум, відмітивши  можливість отримати знання та необхідні навички  для вдосконалення управління житлово-комунальним фондом  відповідно до нового законодавства.

  

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)