Підписано Меморандум про співпрацю між АМУ та Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю

22 / Травень, 2017
У Києві розпочалася робота Семінару-наради для регіональних консультантів АМУ та представників ЗМІ «Три роки децентралізації: підсумки, успіхи та перспективи об’єднання громад».
У залі 143 учасники, серед яких  директор  регіональних відділень АМУ, регіональні консультанти АМУ, представники центральних та місцевих ЗМІ.
Відкрив засідання Голова АМУ В.Кличко. Він сказав, що радий нагоді особисто познайомитися з великою командою Асоціації, з тими, хто працює в усіх регіонах над втіленням мети АМУ – перетворення України у країну спроможних громад.
У вступному слові В.Кличко підбив підсумки децентралізації та секторальних реформ за три роки. Зокрема, він наголосив, що 413 об’єднаних громад, які створені та вже діють в Україні, досить успішний результат, навіть у порівнянні з деякими країнами Європи, де цей процес тривав десятиліттями.
Окрему увагу В.Кличко приділив питанням доступності міського середовища та необхідності забезпечення права на вільне пересування людей з особливими потребами і закликав громади-члени АМУ працювати у напрямі втілення в життя принципів Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.
“Ми домовились про співпрацю і консолідацію наших зусиль і практичне втілення в Україні принципів Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Наші першочергові завдання в цьому напрямку: сприяння впровадженню та розвитку інклюзивної освіти в Україні; забезпечення доступності осіб з інвалідністю до об'єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури; розробка і реалізація місцевих та державних програм соціального захисту населення”, - наголосив Голова АМУ.  
Для координації зусиль у цих питаннях було підписано Меморандум про співпрацю між Всеукраїнською Асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та  Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю.
 
       
 
Документ урочисто підписали:
Голова АМУ Київський міський голова Віталій Кличко та Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Раїса Панасюк.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)