Підсумковий інформаційний день конкурсу проектів «Малі міста – великі враження» відбудеться 14 травня

11 / Травень, 2019
14 травня у Києві відбудеться підсумковий інформаційний день конкурсу «Малі міста – великі враження».
Місце проведення – Національна бібліотека України ім. Ярослава Мудрого (м. Київ, вул. Грушевського, 1).
Семінар складатиметься з двох частин. Перша – презентаційна частина за участі керівництва Міністерства культури України. Далі Ярослав  Петраков, генеральний  директор  Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України та Ірина Френкель, директор Українського центру культурних досліджень детально пояснять всі нюанси програми та нададуть відповіді на всі питання.
Друга частина – практична. Вона буде присвячена роботі над потенційними проектами. Оскільки є багато запитань та бажань довершити проекти перед подачею, така комунікація просто необхідна.
До участі запрошуються:
• представники органів місцевого самоврядування та творчих спілок;
• юридичні особи всіх форм власності та фізичні-особи підприємці, що мають на меті розвиток культурного простору України на основі використання соціально-економічного потенціалу об’єктів культурної спадщини та елементів нематеріальної культурної спадщини для розвитку, посилення інвестиційної та туристичної привабливості населених пунктів із загальною чисельністю населення до 50 тис. осіб.
Інформацію про конкурс, а також графік інформаційних днів проекту в областях можна переглянути тут.
Заявки на участь у конкурсі «Малі міста – великі враження»​ приймаються до 15 травня, 17.59.
За додатковою інформацією прохання звертатися:
Тел.: (044) 234-55-30, (044) 234-09-07
Адреса електронної пошти: info.ukrccs@gmail.com 
 
Нагадаємо, минулого року пілот конкурсу «Малі міста – великі враження» було реалізовано Асоціацією міст України та Українським центром культурних досліджень за фінансової підтримки Міністерства культури України. Ідея проекту належить ГО «Інститут культурної політики». Конкурс підтримав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, експертною радою Міністерства культури України відібрано 8 зі 158 проектів для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною. До експертної ради конкурсу увійшов Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СлобожанУ січні 2019 року побачило світ видання за підсумками проекту (перейти).

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)