Погодження проектів та розподіл коштів ДФРР практично завершено

31 / Серпень, 2017
30 проектів загальною вартістю майже 99 млн грн погодила на своєму 4-му засіданні Міжвідомча комісія з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Погоджені проекти буде направлено на затвердження Кабінету Міністрів України.
Загалом станом на 31 серпня погоджено 797 проектів загальною вартістю 3 468 308,3 гривень. Таким чином, з 3,5 млрд грн коштів ДФРР, передбачених на 2017 рік, нерозподіленими залишається 31 691, 700 гривень.
За інформацією Мінрегіону, основні зауваження до проектів – відсутність підтвердження співфінансування з місцевих бюджетів та їх невідповідність вимогам законодавства щодо впровадження заходів з енергоефективності, а також відсутність комплексного підходу до вирішення проблемних питань. Найбільше не розподілено коштів ДФРР у Миколаївській – більше 17 млн грн, Луганській – майже 4 млн грн та у м. Київ – більше 9 млн грн. Решта нерозподілених коштів – у Херсонській, Житомирській та Сумській областях.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)