Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері публічних закупівель вивчали на практикумі у Дніпропетровському РВ АМУ

07 / Серпень, 2017
4 серпня Дніпропетровське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему «Практичні аспекти реалізації законодавства у сфері публічних закупівель. Система ProZorro». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Участь у заході взяли заступники міських голів, начальники фінансово-економічних департаментів та відділів  міст регіонального відділення та ОТГ.
Модератор Н.Яценко проаналізувала існуюче на цей час нормативно - правове забезпечення проведення публічних закупівель органами місцевого самоврядування в Україні, юридичні аспекти та досвід. Детально зосередилась на розгляді статей Закону України  «Про публічні закупівлі», нормативно-правові документи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Учасники практикуму вивчили такі питання:
  • планування процедур закупівель, визначення порогів;
  • визначення предмету закупівлі товарів, робіт і послуг;
  • функції тендерних комітетів, уповноважених осіб, централізованих закупівельних організацій;
  • розробка тендерної документації;
  • порядок проведення процедур закупівель в електронній системі ProZorro;
  • укладання договорів за результатами проведення процедур закупівель;
  • відповідальність у сфері державних закупівель;
  • органи, уповноважені на здійснення контролю у сфері державних закупівель.
Відбулася дуже цікава дискусія щодо практичної реалізації законодавства України сфері публічних закупівель. Учасники заходу одержали необхідну інформацію, відповіді на численні запитання, обмінялись досвідом, та дали позитивні відгуки щодо актуальності теми проведеного практикуму.
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)