Практикум «Правові аспекти реалізації законодавства у сфері земельних відносин» відбувся у Хмельницькому РВ АМУ

24 / Лютий, 2017
Сьогодні, 24 лютого в Хмельницькому регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему «Правові аспекти реалізації законодавства у сфері земельних відносин». Захід проведено в  рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники територіальних громад, зокрема земельних відділів міських та селищних рад. Модератором заходу виступила начальник відділу землекористування та приватизації земель  Управління земельних ресурсів та земельної реформи департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Юлія Данюкіна. З вітальним словом виступив директор Хмельницького РВ АМУ Петро Калинюк, який ознайомив присутніх із діяльністю Асоціації міст України, зокрема, в проекті «ПУЛЬС». 
 
  
Під час практикуму обговорено законодавство, що регулює земельні відносини, порядок передачі земельних ділянок у власність громадянам, порядок надання земельних ділянок у користування громадянам, роботу земельного відділу по контролю за реалізацією громадянами права на землю, особливості набуття громадянами права на земельну ділянку за давністю користування та вирішення земельних спорів.
Кожне із питань викликало жваву дискусію серед учасників практикуму. Вони ставили багато конкретних питань щодо дії певних механізмів у сфері земельного права. 
За результатами практикуму буде сформований перелік питань, що найбільше турбують громади у зв’язку із правами громадян на землю, який на початку березня буде донесено до депутатів Верховної Ради України для подальшої роботи і вдосконалення земельного законодавства. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)