Практикум у Одеському РВ АМУ присвятили застосуванню містобудівного законодавства

29 / Березень, 2017
Сьогодні в Одеському регіональному відділенні АМУ відбувся практикум на тему: «Застосування містобудівного законодавства. Організація виконання повноважень у сфері архітектурно-будівельного контролю». Захід проведено в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування області, міські голови, а також консультанти проекту ПУЛЬС.
Як зазначив виконавчий директор Одеського РВ АМУ В'ячеслав Демченко, наразі все більше міст та об'єднаних громад області отримують містобудівні повноваження, тож ця тема є дуже важливою і цікавить представників місцевого самоврядування. Адже, з одного боку, розширюються повноваження місцевої влади, а з іншого – накладається додаткова відповідальність.
Модератором практикуму був заступник Одеського міського голови Петро Рябоконь. Він розповів про повноваження органів місцевого самоврядування у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, законодавчі аспекти управління, контролю, нагляду у сфері архітектурно-будівельної діяльності; механізм передачі повноважень  архбудконтролю.
Учасники заходу обговорили сильні та слабкі сторони органів місцевого самоврядування та громад при отриманні ними містобудівних повноважень в рамках децентралізації системи архбудконтролю, а також визначили особливості законодавчої бази у сфері архітектури та містобудування та її практичного застосування.
 
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)