Практикум у Сумському РВ АМУ присвятили питанням запобігання корупції та електронному декларуванню

17 / Березень, 2017
16 березня в Сумському регіональному відділенні АМУ відбувся практикум на тему «Практичне застосування антикорупційного законодавства. Електронна система декларування доходів». Захід проведено у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Участь у практикумі взяли мери міст-членів АМУ, голови об’єднаних територіальних громад області, заступник голови Сумської міської ради Степан Пак, виконавчий директор Сумського РВ АМУ Володимир Дериземля, начальник відділу організаційно-планової роботи Сумської міської ради Андрій Антоненко, консультанти Офісу реформ Сумського ВР АМУ, посадові особи місцевого самоврядування, представники громадськості та преси.
«Тема практикуму є новою для тих, хто займатиметься цією роботою в новостворених громадах і найбільш на чому варто наголосити – це те, що величезна відповідальність за неї покладається саме на керівників структурних підрозділів органів місцевого самоврядування. Оскільки саме ви нестимете відповідальність не тільки за себе, але й за своїх підлеглих, які заповнюватимуть  декларації та проводитимуть роботу з запобігання корупції», – зазначив  Володимир Дериземля.
  
 
Учасники практикуму обговорили зміни до антикорупційного законодавства та актуальні питання його виконання посадовими особами місцевого самоврядування.  Крім того, вчитися роботі з електронною системою декларування доходів. Також були надані практичні рекомендації щодо запобігання корупції в органах місцевого самоврядування, розробки та впровадження антикорупційних програм, способів вирішення конфліктів інтересів в місцевому самоврядуванні.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)