Практикум у Вінниці: стратегічне планування – передумова розвитку громади

30 / Серпень, 2017
Для фахівців із стратегічного планування та місцевого економічного розвитку громад, архітекторів та просторових дизайнерів Вінницьке  регіональне відділення Асоціації міст України провело 29 серпня практикум із застосування законодавства на тему «Нормативне і методичне забезпечення стратегічного планування громад». Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.  
Консультант з питань стратегічного планування та написання проектів Вінницького регіонального відділення Асоціації міст України Софія Мельник розповіла про методики та етапи написання стратегії, та про місце генерального плану в стратегічному плануванні. Оскільки це питання за живе зачепило присутніх архітекторів, дискусія була жвавою. Адже простір міста чи села – це цілий мікрокосм, у якому зростають та проживають люди, іноді ніколи не покидаючи його.
Головний архітектор Вінницької області Леонід Гужва розповів про вимоги чинного законодавства до розробки генерального плану та порядок розробки генерального плану сіл та міст області. Голова Вінницької обласної організації Національної спілки архітекторів України Олександр Короткіх розповів про роль просторового планування в розвитку громади.
 
   

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)