Практикум в Житомирському РВ АМУ присвятили «бюджетній» темі

18 / Травень, 2017
18 травня Житомирське регіональне відділення Асоціації міст України провело практикум із застосування законодавства на тему: «Бюджети громад. Підвищення ефективності управління видатками місцевих бюджетів». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Учасниками практикуму стали представники 16 об’єднаних територіальних громад області та міст-членів Житомирського РВ АМУ.
Присутні на практикумі обговорили ряд важливих питань. Зокрема, йшлося про запровадження програмно-цільового бюджетування при формуванні місцевих бюджетів, організацію взаємодії з органами казначейства, автоматизацію бюджетного процесу.
Особливо жваво обговорювалося питання бюджету участі, досвідом впровадження якого поділилися представники міст Житомира, Баранівки та Бердичева. Окремим питанням модератор заходу Сергій Гаращук висвітлив систему енергоменеджменту, котра в умовах сьогодення дозволяє зекономити бюджетні кошти.
Під час практикуму учасники напрацювали ряд пропозицій до нормативно-правових актів, які вдосконалять та полегшать роботу фінансових органів місцевого самоврядування, для передачі в аналітичний центр Асоціації міст України.  
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)