«Правове забезпечення комунікації органів місцевого самоврядування та громадськості» - тема практикуму в Чернігівському РВ АМУ

12 / Грудень, 2016

2 грудня  2016 року у Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», відбулося засідання практикуму із застосування законодавства на тему: «Правове забезпечення комунікації органів місцевого самоврядування та громадськості».

У практикумі взяли участь міські, селищні голови – члени Чернігівського РВ,  спеціалісти відділів міських, селищних рад.

Під час практикуму розглянуто правове забезпечення взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю.  

Разом з учасниками практикуму були розібрані питання роботи з новинами та інформаційними повідомленнями, шляхи зацікавлення відвідувачів до сайту органу місцевого самоврядування.

Значну увагу було приділено висвітленню досвіду країн ЄС з використання сучасних інформаційних технологій для комунікацій із громадськістю.

Всі учасники практикуму отримали вичерпні відповіді на запитання та позитивно оцінили проведений практикум, відмітивши можливість отримати знання та необхідні навички для вдосконалення взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю.

  

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)