Представник АМУ візьме участь у круглому столі з обговорення практики роботи електронних петицій

13 / Лютий, 2017
20 лютого у Києві відбудеться круглий стіл на тему «Практика роботи електронних петицій: підсумки року застосування та шляхи вдосконалення».  Захід проводять україно-швейцарська програма «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), місцева асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація відкритих міст», Український незалежний центр політичних досліджень разом із Комітетом з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та Комітетом з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Верховної Ради України.
У круглому столі візьмуть народні депутати України, представники органів місцевого самоврядування і громадських об’єднань, експерти. Асоціацію міст України представлятиме аналітик Володимир Мягкоход.
Учасники заходу обговорять практику роботи електронних петицій в органах місцевого самоврядування, визначать практичні та правові перешкоди до ефективного застосування цієї форми колективного звернення громадян. За результатами роботи круглого столу буде надано рекомендації щодо вдосконаленні законодавчої та нормативно-правової бази що функціонування місцевих електронних петицій.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)