Представник Асоціації міст України бере участь у Форумі місцевої демократії

04 / Липень, 2017
З 4 по 7 липня Офіс Ради Європи в Україні та Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводять Форум місцевої демократії, який зібрав разом мерів, депутатів місцевих рад та молодих лідерів в с. Снов’янка (Чернігівська область). Асоціацію міст України представляє директор аналітичного центру АМУ Володимир Пархоменко.
Міжнародні та українські експерти, а також Президент та члени Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи з Австрії, Великої Британії, Сербії, Чехії та України поділяться власним досвідом з розвитку місцевої демократії.
Форум присвячений двом головним темам: репрезентативна демократія та її виклики, а також залучення громадян. Учасники матимуть можливість обговорити питання, що стосуються участі жінок в політиці, залучення молоді та публічної довіри до обраних представників. Вони також зможуть обмінятися прикладами успішних практик з відновлення діалогу між громадянами через демократичні іновації та іновації участі.
Форум триватиме чотири дні та включатиме в себе інтерактивні пленарні сесії, робочі групи з основних тем та дискусії. Члени делегації України та члени делегацій інших країн в Конгресі разом з міжнародними та місцевими експертами долучаться до обговорення конкретних ситуацій та прикладів кращих практик.
Форум в с. Снов’янка проходить в рамках проекту Конгресу «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 р. Метою цього проекту полягає в покращенні впровадження принципів демократії в Україні шляхом вдосконалення необхідних здібностей обраних представників та поширення в країні кращих практик місцевої демократії.  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)